מחירים להגדלת חזה: איך קובעים את מחיר הניתוח להגדלת חזה?

מה שהיה בעבר ניתוח שרק נשים בודדות עברו, הפך בשנים האחרונות לניתוח נפוץ מאד. ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח עם אחוז שביעות רצון גבוה, שלאחריו יצאו נשים רבות מצוידות בביטחון עצמי וחיוך של אושר השייכים בלעדית למישהי שחזרה לאהוב את עצמה. והעולם מחייך ואוהב בחזרה.

על מנת שתוכלי גם את ליהנות מתוצאה מעולה, שביעות רצון גבוהה ואחוז נמוך של סיבוכים, על הניתוח להתבצע בסטנדרטים הטובים ביותר. ישנה חשיבות רבה לכך שניתוח להגדלת שדיים שנערך תחת הרדמה מלאה, יבוצע באחד מחדרי ניתוח המובילים בישראל, שכולל תנאים סטריליים, צוות מרדים מנוסה ומקצועי וטיפול סיעודי מסור בזמן ההתאוששות. משך הניתוח הינו כשעה, ועוד באותו היום, לאחר התאוששות בידיהם הבטוחות של אנשי הצוות, תחזרי לביתך כשאת נינוחה.

מה הגורמים שמשפיעים על המחירים בניתוח להגדלת חזה?

מקצועיות המנתח – ישנה משמעות לכך שהניתוח מתבצע ע”י מומחה מנוסה ומוביל לכירורגיה פלסטית, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ובעל התמחות על והכשרה בחו”ל באחד המרכזים המובילים בעולם.

מנתח יחיד – דר׳ יוסי פיכמן הוא מהכירורגים הפלסטיים המובילים בארץ, והוא מבצע את הניתוח מתחילתו ועד סופו על כל שלביו כולל שלב התפירה הסופית. לכן, הניתוח עשוי להימשך זמן רב יותר, ובהתאם לכך גם העלות. זהו המחיר של מקצועיות ללא פשרות.

איכות השתל – חשוב מאד שהשתל יהיה ברמת האיכות הגבוהה ביותר זאת אומרת שתל רך אבל עמיד, שייתן מראה טבעי ויישאר שלם לאורך שנים רבות ועם אחריות לכל החיים של החברה. חשוב לא פחות שיהיה לשתל פרופיל בטיחותי גבוה – אישור של מנהל התרופות האמריקאי ואישור משרד הבריאות הישראלי.  שתל איכותי תמיד יהיה יקר יותר.

שתל אנטומי לעומת עגול – השתל האנטומי יקר יותר והכרחי במקרים מסוימים (למשל, אצל נשים רזות שאין להם כמעט רקמת שד משלהן. במקרה זה השתל העגול ייראה מלאכותי מדי).

שתל מפוליאורתן או מסיליקון – שתלי פוליאורתן הינם שתלי סיליקון עם מעטפת פוליאורתן. שתלים אלו יקרים יותר משמעותית משתל סיליקון רגיל אולם יש לזכור שהשימוש בהם הכרחי במקרים מסויימים בלבד  (בעיקר כאשר יש צורך בהחלפת שתל על רקע התכווצות קופסית).

האם מדובר בניתוח ראשון או בהחלפת שתלים – ניתוח להחלפת שתלים עשוי להיות ארוך יותר וכרוך בדגימה פתולוגית של קופסית השתל (רקמת החיבור המתפתחת סביב השתל).

האם יש צורך לשלב עם הרמת חזה – עריכת שני ניתוחים תהיה יקרה כמובן מניתוח אחד, אך שילובם באותו המועד זול ממחירם בנפרד.

התאמה במהלך הניתוח – את ההחלטה על טווח הגדלים של השתל קיבלת לאחר התייעצות מקיפה עם דר׳ יוסי פיכמן וצוות המרפאה ולאחר שביצעת מדידות מתחת לחזייה. נוסף על כך, על מנת להגיע לתוצאה מושלמת יש צורך בהתאמה מדוייקת שמתבצעת במהלך הניתוח. זהו תהליך שמתבצע בעזרת שתלי דמה (סייזרים), דורש זמן חדר ניתוח ומייקר את עלות חדר הניתוח. זהו מחירה של תוצאה מושלמת.

חשוב לזכור – מחיר זול צריך להעלות שאלה חשובה – איפה מעגלים פינות כדי להגיע למחיר? ואז השאלה החשובה שאת צריכה לשאול את עצמך הנה האם את מוכנה לקחת סיכון כשזה קשור לגוף שלך ולנשיות שלך.

בנוסף, ישנם מספר גורמים כלליים, המשותפים לכל הניתוחים ומשפיעים על מחירם:

עלות שעת חדר ניתוח – העלות משתנה בין חדרי הניתוח השונים, אבל ככלל אנו עובדים עם חדרי ניתוח מובילים, המספקים אחות צמודה לכל מטופל ותנאים מעולים.

כל מקרה לגופו – מקרים מורכבים אורכים זמן רב יותר, דורשים היערכות מיוחדת ולכן גם עשויים לעלות בהתאם.

מחלות או מקרים מורכבים הדורשים היערכות מיוחדת.

 

אנחנו איתך לאורך כל הדרך! שתפי אותנו עם כל שאלה, היסוס או התלבטות שעולים אצלך, ותקבלי התייחסות אישית, רצינית ומקצועית משני רופאים – דר׳ ודר׳ פיכמן.