הטיפול מוריד ממני כמה שנים – ז’ בת 53 מספרת על טיפול בחוטים

ז’ בת 53, מטופלת אצל ד”ר וד”ר פיכמן מעל 4 שנים. בקיץ האחרון התנסתה לראשונה בטיפול בחוטים באזורים שונים בפנים, ולפני שבועיים עברה טיפול נוסף בפנים ובצוואר. ז’ טופלה בעבר בבוטוקס ובמילוי, וטיפלה באזורים שונים בפנים, אך ככל שהתקדם הזמן הבינה שחומרים אלו אינם מתאימים לה יותר, משום שיצרו תחושה של כובד בפנים. כאשר מבצעים טיפול בחוטים, מוזרקים מתחת לעור חוטים רפואיים (אותם חוטים המשמשים לתפירה ברפואה כירורגית) אשר נספגים אחרי כ 90 יום. החוטים מעודדים ייצור מתמשך של סיבי קולגן באזור המטופל, ובתורם מספקים תמיכה למבנה העור, מעבים אותו, ולעיתים אף מסייעים להרמה קלה של הרקמות.

ז’ אומרת שהיתה פתוחה להתנסות בטיפול מסוג חדש. היא סומכת על ד”ר וד”ר פיכמן בלב מלא ובטוחה שכל המלצה שלהם לטיפול היא מקצועית ואמינה. את הביטחון הזה היא שואבת מהתהליך הטיפולי אותו הם מנהלים ברגישות רבה. ז’ מספרת: “על אף שאני מטופלת אצלהם כבר שנים, בכל פעם שאני מגיעה לטיפול הם יושבים איתי, ממלאים את כל הטפסים הרפואיים, עוברים איתי על כל שלב בתהליך, מדריכים אותי אודות הטיפול ומכינים אותי למה לצפות בתהליך ההחלמה”.

ההכנה לטיפול כוללת תמיד תאום ציפיות. ד”ר וד”ר פיכמן דואגים להבין מהמטופלות מהי התוצאה הרצויה בעיניהן, מה הן שואפות להשיג, והם מצידם מתארים את השינוי שהטיפול אמור לחולל. ז’ משתפת: “הם אף פעם לא ציירו לי תמונה אופטימיסטית מדי, ואף פעם לא הבטיחו לי שהטיפולים יהפכו אותי למלכת יופי. השאיפה המשותפת תמיד היתה להשיג תוצאה טבעית, יפה ועדינה”.

אחרי טיפול האזור מעט נפוח ורגיש, אך לאחר מספר ימים התוצאות ניכרות וניתן להבחין בשינוי. “אני קוצרת מחמאות מכל הכיוונים, ואני מרגישה שזה הוריד ממני כמה שנים. אני מאוד ביקורתית כלפי המראה שלי, כל קמט מפריע לי, ואני ממש לוקחת קשה את השינויים בפנים שלי. אחרי טיפול אני מרגישה צעירה יותר, רעננה יותר.

אני מרוצה מאוד מהטיפול של ד”ר וד”ר פיכמן ומהשינוי שהם מחוללים עבורי. כך גם כל מי שהפניתי אליהם. הפניתי למרפאה חברות שעשו טיפולי בוטוקס ומילוי, טיפול שפתיים ואף ניתוח הגדלת חזה. חלק מהן טופלו גם במרפאות אחרות לפני כן, וכולן מדווחות על הערך המוסף שמקבלות במרפאה. ד”ר וד”ר פיכמן אמינים וישרים. הם רופאים ומטפלים מקצועיים מאוד ומוכשרים מאוד. העבודה שלהם אסתטית ונקייה, והתוצאות תמיד מאוד יפות וטבעיות. כל מי שמגיע אליהם לטיפול, הופך להיות מטופל מרוצה ונשאר לאורך זמן”.

ז’ מסכמת: “אני ממליצה לכל אחת שאוהבת להראות טוב, ושרוצה להוריד כמה שנים ממראה פניה, לא להסס ולגשת לטיפול. אני מרוצה שזה שאני נראית צעירה יותר, ובעיקר מרוצה מזה שאני מרגישה צעירה יותר”.