מחירים לניתוחי אף: איך נקבע מחיר ניתוח אף ומה משפיע על המחיר?

האף נמצא במרכז הפנים, הוא האיבר הראשון בו נתקלות העיניים שמביטות בך. מכאן נובעת המשמעות האסתטית הרבה שבו: כשהאף לא מיושר או שאינו פרופורציונאלי, מראה הפנים נפגם. כמו תמונה של דוגמנית יפה במגזין שיד נעלמה השחירה לה שן, כך גם אף לא מאוזן פוגע בקומפוזיציה היפה והמושלמת של פנינו.

לאף יש גם תפקיד חשוב ככלי נשימה, ויש להקפיד שטיפול או תיקון בו לא יפגע בתפקוד שלו. ניתוח האף הוא מהמורכבים מבין הניתוחים האסתטיים, ונדרשת בו מיומנות ומקצועיות רבה, כך שהפן האסתטי לא יבוא על חשבון הפן התפקודי.

וכמובן שעל התוצאה הסופית להיראות כאילו יד אדם לא נגעה. האף צריך להיות מיושר לפי תווי הפנים ולהשתלב בהן היטב. לא “מעשה ידי אדם” אלא אף טבעי, יפה והולם.

מהם הגורמים המשפיעים על המחירים לניתוח אף?

ניתוח רגיל או משולב – האם מדובר בניתוח אף קוסמטי בלבד, או שיש צורך בהתערבות כירורגית נוספת כמו תיקון מחיצות או טיפול בקונכיות.

מנתח יחיד – דר׳ יוסי פיכמן, מהכירורגים הפלסטיים הבולטים בארץ ומנהל המרפאה לשחזורים ואסתטיקה של הפנים והאף במרכז הרפואי “בילינסון”, הוא היחיד שעורך את הניתוח במרפאתנו, מתחילתו ועד סופו. כך את יכולה להיות סמוכה ובטוחה כי את נמצאת תחת הידיים המקצועיות ביותר לאורך כל הדרך. בשום שלב לא תועברי לידיים זרות, שעלולות לפגוע ברמת המקצועיות של הניתוח.

ניתוח אף סגור/פתוח – לרוב מתבצע כניתוח סגור. במקרים מסוימים יש צורך בניתוח אף פתוח, למשל כשעיקר הטיפול הוא באזור ה”טיפ” (קצה האף). ניתוח כזה ארוך יותר ויקר יותר. ההחלטה על סוג הניתוח היא אישית, ומתקבלת לאחר ייעוץ מפורט ומעמיק עם דר׳ פיכמן.

פעם ראשונה? – האם זהו ניתוח ראשון באף או שהאף כבר נותח בעבר וכעת נזקק לתיקון.

מורכבות המקרה – ניתוח מורכב יארך יותר זמן ויעלה בהתאם. למשל, במקרים של אף קטן ועדין; אף לאחר חבלה משמעותית; או במקרה של סטייה משמעותית של המחיצה.

בנוסף, ישנן עלויות כלליות המשפיעות על מחירו הסופי של הניתוח.

מקצועיות המנתח – ישנה משמעות לכך שהניתוח מתבצע ע”י מומחה מנוסה ומוביל לכירורגיה פלסטית, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ובעל התמחות על והכשרה בחו”ל באחד המרכזים המובילים בעולם.

עלות חדר הניתוח – העלות לשעת עבודה משתנה בין חדרי הניתוח. אנו מקפידים לעבוד עם חדרי ניתוח מובילים, המעניקים למטופלות יחס אישי הולם, כולל אחות צמודה.

מחלות הדורשות היערכות מיוחדת.

ודבר אחרון – מה שלעולם לא ייקר שום ניתוח הוא יצירת קשר לשם הסרת ענני ספק, שיתוף בלבטים והיסוסים הקשורים בטיפולים אסתטיים. אנחנו כאן תמיד עם אוזן קשבת, עצה טובה ו-100% של מקצועיות.