ניתוח הרמת גבות

הגבות הנן מבנה אנטומי חשוב מאוד בפנים, והן קריטיות הן להבעה שאנו רוצות לשדר והן למראה הכללי של אזור העיניים. ניתוח להרמת גבות הוא אחד המהפכים הקטנים-גדולים שיכול להצעיר את אזור העיניים ובכך להשפיע לטובה על מראה הפנים הכללי. לפיכך, יש להפקיד את ביצועו בידיים מיומנות, שיתנו לך את הבעת הפנים הטבעית והנכונה לך.

שמירה על מראה טבעי, שיגרום לכל מי שרואה אותך לומר לך שאת נראית נהדר, אבל לא להבין למה, היא הסיבה שדר׳ יוסי פיכמן מקפיד, בכל ניתוח להרמת גבות שהוא מבצע, למקם את הגבות במיקום מדויק ביותר. יש לזכור שמיקום נכון של הגבות על גבי המצח הינו קריטי על מנת להימנע ממראה פנים מופתע באופן תמידי – תוצאה מאד לא רצויה של הניתוח.

המיקום האנטומי הנכון של הגבות יוצר מסגרת פנים יפה, טבעית ומראה רענן. במקרה של אסימטריות או מראה זועף הניתוח יעניק לפנים מראה סימטרי ונעים למראה. במקרה של צניחת גבות, אפילו במילימטרים אחדים, הניתוח ייתן מענה למראה העייף והעצוב שנוצר בעקבות כך. הכישרון, הראייה  האסתטית והמקצועיות הכירורגית של דר׳ פיכמן הם המפתח למיקום המושלם של הגבות והמראה הטבעי והנכון של כל אחת ואחת.

למי מתאים ניתוח הרמת גבות?

דר׳ פיכמן: ״נשים רבות מגיעות למרפאתי ומתלוננות על צניחת עפעפיים. בחלק מהמקרים הן מגיעות כבר עם המלצה לניתוח הרמת עפעפיים. במקרים רבים, לאחר שאני מבצע בדיקה יסודית של אזור העיניים אני מתרשם שהבעיה איננה דווקא בעודפי עור של העפעף העליון אלא באובדן נפח וצניחה של הגבות. אבחנה זו הינה אבחנה משמעותית שכן כירורגיה פלסטית, כמו כל מקצוע אחר ברפואה, מבוססת על אבחון נכון של הבעיה״.

מומלץ לכל אשה שסובלת ממראה עייף של אזור העיניים להגיע לייעוץ ולאבחון מדויק במרפאתנו.

פגישת ייעוץ מקדימה

בפגישה שלפני הניתוח, תקבלי מדר׳ פיכמן חוות דעת מדוקדקת וייעוץ אישי, כדי לתת מענה לצרכים שלך ולהתאים לך את הטיפול הנכון. דר׳ פיכמן יבדוק האם יש צורך בניתוח להרמת גבות או הרמת עפעפיים, או בניתוח משולב הכולל הרמת עפעפיים וגבות. נקודה נוספת שיש להתייחס אליה בבדיקה ובהמלצות הינה ‘האם יש צורך להרים רק את הזווית החיצונית של הגבה או את כל הקשת ו’האם יש צורך לעצב מחדש את הגבה בצורה כירורגית’. זו הסיבה שהייעוץ הרפואי הוא קריטי במטרה להשיג את התוצאות שאת רוצה.

אחד היתרונות בביצוע התהליך עם דר׳ ודר׳ פיכמן הוא קבלת חוות דעת משני רופאים – גבר ואשה. דר׳ יוסי פיכמן, כירורג פלסטי בכיר שיעניק טיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ודר׳ איירי פיכמן, רופאה אסתטית בעלת ניסיון נרחב בטיפולים אסתטיים.

כיצד מתבצע ניתוח להרמת גבות?

קיימות מספר דרכים לביצוע הניתוח וכן מספר סוגי חתכים. דר׳ יוסי פיכמן מעודכן בכל הטכניקות החדישות לביצוע הניתוח ויוכל להמליץ לך מהו הפתרון המומלץ עבורך. דר׳ פיכמן מבצע את הניתוח דרך חתך קטן של מספר סנטימטרים שמוסווה היטב בקו השיער. אפשרות נוספת, בעיקר בגברים, הינה להסוות את החתך ממש מעל לגבה או באחד מהקמטים במצח.

כדאי לזכור שבמצבים מסוימים אפשר להסתפק בעיצוב והרמת הגבות באמצעות בוטוקס או חומצה היאלורונית, ואין צורך בניתוח. זה היתרון הגדול במרפאתנו – תוכלי לקבל ייעוץ וטיפול מיידי גם מדר׳ איירי פיכמן, שזהו תחום המומחיות שלה במרפאה.

תהליך ההתאוששות

הניתוח מתבצע בחדר ניתוח ברמה הגבוהה ביותר במרכז תל אביב. כיוון שמדובר בפרוצדורה כירורגית קטנה, תהליך ההתאוששות קצר ולאחר השגחה של מספר שעות תשוחררי לביתך. לאחר מכן, כשתהיי ערנית ונינוחה, תוכלי לחזור הביתה עם בן או בת לוויה. לאחר מספר ימים תזומני למרפאה לביקורת, וביקורות נוספות לאחר חודש ושלושה חודשים. ההתאוששות מניתוח להרמת גבות אינה כרוכה על פי רוב בכאבים. מרבית המטופלים מרגישים תחושה מעט הדוקה ולא כאב.

בשבועיים שלאחר הניתוח מומלץ לשמור את הראש מורם וגבוה במשך כל שעות היום והלילה. מומלץ גם להימנע ממזון שדורש לעיסה ארוכה ומאומצת. אם תקפידי על כך, הנפיחות ושטפי הדם, הצפויים לאחר הניתוח, לא יראו לעין כבר לאחר כשבוע. כשתחזרי לעבודה המראה שלך יהיה רענן מתמיד, ורוב הסיכויים שאף אחד לא ינחש למה – פשוט תיראי מצוין.