איך נקבע המחיר לטיפולי עיבוי שפתיים ?

נשים רבות, צעירות ומבוגרות, מעוניינות לעבות, למלא ולהדגיש את שפתיהן. שאיפה זו, לשפתיים מלאות, חושניות וסקסיות, הפכה את עיבוי השפתיים לטיפול נפוץ ופופולארי בתחום הרפואה האסתטית.

יש המעוניינות לפצות עצמן על שנים ארוכות של שפתיים דקות. נשים אחרות רוצות להחזיר לשפתיהן את מה שהשנים והזמן לקחו, ולזכות שוב בזוג שפתיים יפות ומלאות. וגם נשים בעלות שפתיים יפות מעוניינות להדגיש את הטוב שבהן.

מילוי או עיבוי שפתיים אינה פעולה כירורגית ואינה כרוכה בניתוח (אלא אם כן היא נערכת כחלק מניתוח כמו מתיחת פנים). הטיפולים, ובהתאם לכך גם המחירים, נגזרים מחומרי המילוי המשמשים למילוי השפתיים.

מילוי שפתיים זמני: חומצה היאלורונית – איך נקבע המחיר?

חומצה היאלורונית הינה החומר הנפוץ ביותר כיום לעיבוי ומילוי שפתיים.

ניתן בעזרתה לעבות את השפה, להדגיש את קווי המתאר של השפה וכן במידה מסוימת לעצב את השפה הקיימת.

מחיר הטיפול נקבע לפי כמות מזרקי החומצה ההיאלורונית בהם משתמשים. כל מזרק מכיל 1 מ”ל של חומר. לצד זאת, גם לסוג החומצה ואיכותה השפעה על מחיר הטיפול.

כמות טיפולים: ישנן נשים המעוניינות בתוספת קלה ואז ניתן להסתפק במזרק אחד. ישנם מקרים בהם הדרישה לשפתיים מלאות יותר ואז צריך לחזור על הטיפול מספר פעמים. ניתן לרכוש סדרה של טיפולים ואז המחיר יורד.

בממוצע יש לחזור על הטיפול בכל חצי שנה על מנת לשמר את התוצאה.

סוג החומצה: ישנן חומצות היאלורוניות המיוצרות על ידי חברות שונות והמחירים משתנים בהתאם לאיכות החומצה ולמשך הזמן בו היא נשארת ברקמה ומעניקה את הנפח הרצוי.

הטיפול מחזיק מעמד כחצי שנה בממוצע אך ניתן להשתמש בחומרי פרימיום המחזיקים לזמן ארוך יותר. אחד מחומרי הפרימיום בהם אנחנו משתמשים במרפאתנו הוא ה”וולבלה” מבית ג’ובידרם – החומר היחיד עם אישור של מינהל המזון והתרופות האמריקני, ה-FDA, למילוי שפתיים!

מילוי קבוע: סיליקון – איך נקבע המחיר?

סיליקון נוזלי הוא חומר מילוי נפלא המעניק תוצאות מצוינות. הסיליקון לא נעלם או נספג אלא נשאר יציב וקבוע.

המחיר מושפע ממספר הפגישות בהן מתבצע הטיפול. לרוב מדובר ב-6 מפגשים שמתומחרים כסדרת טיפולים (ואז המחיר לפגישה נמוך מאשר התשלום ל-6 מפגשים בודדים).

הטיפול נעשה באופן הדרגתי, ומרווחי הזמן בין המפגשים מאפשרים לבחון את התוצאות באופן מבוקר ולקבל את ההחלטה הנכונה לגבי ההמשך.

אם ביצעת בעבר טיפול במקום אחר ואת מעוניינת להגיע אלינו לתיקון, המחיר יהיה שונה.

מילוי טבעי: שומן עצמי – איך נקבע המחיר?

במסגרת הטיפול נשאב שומן מאזור מסוים בגוף ומוזרק לשפתיים. על פי רוב, טיפול זה מתבצע כחלק מפעולה מקיפה יותר, כמו הזרקת שומן לכל הפנים. הוא מיועד למי שמעוניינת בתוצאה קבועה, ללא טיפולים חוזרים ונשנים בכל חצי שנה.

הטיפול נערך בחדר ניתוח תחת טשטוש.

מחיר הטיפול מושפע מעלות חדר הניתוח. ניתן לשלב טיפול זה בניתוח אחר, כמו מתיחת פנים, ובכך לחסוך בעלות חדר הניתוח.

היתרון בטיפול זה הוא חומר המילוי – טבעי, זמין וכמובן בחינם…

החיסרון הוא שלעתים כמות נכבדה מהשומן נספגת ללא אפשרות לשלוט בכך, ואז יש צורך לחזור על הטיפול עד לקבלת תוצאה איכותית ומשביעת רצון.