אריאלה, בת 63: אני שומרת על הבריאות שלי. דר’ ודר’ פיכמן שומרים אותי יפה וצעירה.

אריאלה בת 63, התחילה טיפול בחומצות היאלורוניות באזורים שונים בפנים לפני מספר חודשים. היא הרגישה שהפנים נפולות ועייפות. היו לה שקיות מתחת לעיניים, שקעים ליד האף וקימטוטים סביב השפתיים. היא הגיעה למרפאה של ד”ר וד”ר פיכמן משום שרצתה להראות צעירה יותר, רעננה יותר. בפגישת הייעוץ הראשונה הוסבר לה שמה שהיא צריכה זה להחזיר את הנפח לפניה. ד”ר איירי פיכמן פרשה בפניה אופציות שונות לטיפול, הסבירה את אופן הטיפול בכל אחד מהמקרים, באלו חומרים ובאלו טכניקות ניתן להשתמש, ולאלו תוצאות ניתן לצפות מכל אחד מהטיפולים.
אריאלה רצתה שינוי מהותי אבל לא רצתה למהר אל התוצאה. “ד”ר פיכמן הסבירה לי הכל בצורה מאוד מדוייקת וברורה. הרגשתי שיש הרבה מידע שאני צריכה לעכל, ושעלי להחליט איך אני מתקדמת מכאן. הבנתי שהגעתי לטיפול בגיל מבוגר יחסית, וכי ישנה עבודה רבה לבצע על מנת להשיג שינוי ניכר”.
הוחלט על ביצוע סדרה של טיפולים, בכל פעם לחלק אחר של הפנים. עד כה היא טופלה בחומצות היאלורוניות מהסוג החדשני והאכותי ביותר. מטרת החומצות להחזיר את הנפח לפנים, ולתקן את הקמטים באזורים הרצויים. בשלבים הבאים, יתווספו עוד טכניקות טיפוליות להשלמת
אריאלה מספרת: במהלך הטיפול ד”ר וד”ר פיכמן נותנים לי להחזיק מראה ולעקוב אחרי התקדמות הטיפול. כאשר מסתיימת העבודה על הצד הראשון ההבדל בין הצדדים הוא עצום, ואני מבינה איזה שינוי מתחולל בי. כאשר מסתיימת העבודה על הצד השני, אני כאילו לא זוכרת איך נראיתי קודם. ככל שאני מתקדמת עם הטיפולים, כך יורדות שנים מפני. היום אחרי 3 טיפולים אני נראית צעירה ב 15 שנה.

אני ממש מרוצה מהתוצאות, ובעיקר אני מרוצה מהתהליך. בדקתי הרבה רופאים ומטפלים מתחום הטיפולים האסטתיים עד שהתחלתי את הטיפול במרפאה של ד”ר וד”ר פיכמן. בפגישת הייעוץ הראשונה הבנתי שאני בידיים הכי טובות והכי מקצועיות שניתן למצוא. התהליך הטיפולי במרפאה הינו טיפול רפואי לכל דבר ועניין, החל מההכנה לטיפול, דרך ביקורות קפדניות אחר הטיפול ובמהלך ההחלמה, ועד לביצוע תיקונים במידת הצורך.

ד”ר יוסי פיכמן הוא פלסטיקאי המתמחה בניתוחי פנים וצוואר, וד”ר איירי פיכמן מביאה איתה מגע מדוייק והבנה עמוקה של יופי נשי טבעי, וביחד הם ממש מבצעים אומנות. הם יודעים בדיוק איזה חומרים דרושים כדי להשיג את התוצאות הרצויות ומתאימים בדיוק את כמויות החומרים כדי להשיג תוצאה שהיא טבעית ויפה. אני מרגישה שהם פיסלו את פני, ויצרו עבורי יצירה שאני גאה בה.

הגישה של ד”ר וד”ר פיכמן הינה ייחודית ומתבטאת בידע ובמקצוענות שהם מביאים לטיפולים, בשימוש בחומרים האיכותיים ביותר שניתן, ובהשקעה העצומה ביחס אישי לכל מטופלת. אני שמה את עצמי בידיהם, ומקבלת את עצותיהם. בבחירה שלי אותם אני יודעת שהייתי נאמנה לעצמי. אני שומרת על הבריאות שלי, והם שומרים אותי יפה וצעירה.