שבוע אחרי הניתוח, מדדתי שמלה חדשה והרגשתי הכי פצצה בעולם.

קרין, בת 33, עברה החודש ניתוח להגדלת חזה. “אני רזה, ובסך הכל מרוצה מהגוף שלי, אבל היה לי חזה שטוח, וזה תמיד גרם לי להרגיש ילדונת. לא היתה לי ההנאה להרגיש אישה בתוך בגד. כשבוע אחרי הניתוח נכנסתי לחנות בגדים ומדדתי שמלה פשוטה, צמודה לגוף. הרגשתי הכי פצצה בעולם! אני עכשיו רק מחכה להזדמנות לצאת עם השמלה.
אני כבר שנים רוצה לעשות ניתוח הגדלת חזה, אבל מאוד היה לי חשוב לעשות שהשינוי יהיה דיסקרטי ולא מוגזם. במשך כל הזמן שחיפשתי לא הצלחתי למצוא רופא שיבטיח לי שיצליח לעשות את זה קטן ובמידה שאני רוצה. תמיד דיברו איתי על מילוי של מינימום 300cc ואני הבנתי שאני צריכה פחות. עבדתי בחנות להלבשה תחתונה, ותמיד ראיתי תוצאות של ניתוחים. הבנתי מה זה ניתוח מוצלח, והבנתי גם איך נראה ניתוח לא מוצלח. הדבר גרם לי לחשוש לא מהניתוח עצמו, אלא מהתוצאה.

חיפשתי הרבה רופאים, גם בארץ וגם בחו”ל. שיתפתי חברה שלי ברצון שלי לעבור ניתוח הגדלת חזה, ובחיפושים אחרי מנתח מתאים, והיא נדלקה גם כן על הרעיון לעבור ניתוח. היא חיפשה רופא והגיעה אל ד”ר יוסי פיכמן. בתחילה היא חשבה שתעשה הגדלה משמעותית יותר, אבל ד”ר פיכמן הסביר לה מהן הפרופורציות הנכונות לה, והתוצאה היא מדוייקת כל כך עבורה. היא מאוד מרוצה מהניתוח, וכשאני ראיתי אותה הבנתי שמצאתי את המנתח הפלסטי שחיפשתי.
הגעתי למרפאה של ד”ר וד”ר פיכמן לפגישת הכרות וייעוץ ראשונה, ועברנו על כל פרטי הניתוח. ידעתי שאני בידיים אמינות ומקצועיות כאשר ד”ר פיכמן כתב בהסכם במפורש שנפח ההשתלה יהיה 280 cc. זה הרגע שהרגשתי בטוחה להתקדם עם הניתוח ולא חששתי עוד מהתוצאה. קבענו תאריך לניתוח והתקדמנו בהכנות לקראתו.

רק המעגל הקרוב שלי ידע שאני עומדת לעבור ניתוח הגדלת חזה, והם עזרו לי בהתארגנות לקראתו. ההכנות קלות יחסית, וההמלצה החשובה ביותר של ד”ר וד”ר פיכמן היתה לישון טוב לפני הניתוח. המנוחה היתה חשובה, מאחר והיא מכינה את הגוף להחלמה לאחריו. כפי שהנחו אותי, נחתי במשך שלושה ימים אחרי הניתוח, ולאחר מכן התחלתי לחזור בהדרגה לתפקוד רגיל. האזור אמנם כאב אחרי הניתוח, אבל הכאבים השתפרו מיום ליום, ושבוע אחרי הניתוח כבר עשיתי הכל כרגיל.
הטיפול לא מסתיים בניתוח, אלא ממשיך במספר מפגשים לביקורת גם אחרי. בכל מפגש הופתעתי מחדש מהיחס המקצועי, הנעים והאישי של כל חברי צוות המרפאה של ד”ר וד”ר פיכמן. מספר ימים אחרי הניתוח ביקשתי להגיע באופן בהול למרפאה משום שהתפתחה אדמומיות באזור הניתוח. ד”ר פיכמן זיהה שהחזיה שנתנו לי בבית החולים לא רק גורמת לאדמומיות אלא גם אינה תומכת בניתוח כפי שאמורה. באופן יוצא מן הכלל הוא יצר קשר עם בית החולים ודאג באופן אישי שיתאימו לי התקן מיוחד לחזיה, אשר יאפשר את התמיכה הנאותה לחזה, וייצור את התוצאה לה הוא מצפה. אני צפויה לחזור למרפאה בעוד חודש לביקורת נוספת ולמעקב אחר ההחלמה.

מראה החזה היום הוא בדיוק מה שרציתי. השינוי הוא מאוד דיסקרטי, ואם אני לא מספרת לאנשים הם לא שמים לב שעברתי ניתוח הגדלת חזה. יחד עם זה, כשאני אני מסתכלת החזה שלי היום – על הגודל, על הצורה – אני מרגישה שזה בול! השינוי הוא עדין ומדוייק, ועכשיו החזה שלי מתאים לגוף שלי, מתאים לאישיות שלי, מתאים לי להכל. כשעכשיו אני לובשת צמוד, אני מרגישה אושר. אני מרגישה מושלמת. אני מרגישה שלמה.

קרין, בת 33, עברה החודש ניתוח להגדלת חזה. “אני רזה, ובסך הכל מרוצה מהגוף שלי, אבל היה לי חזה שטוח, וזה תמיד גרם לי להרגיש ילדונת. לא היתה לי ההנאה להרגיש אישה בתוך בגד. כשבוע אחרי הניתוח נכנסתי לחנות בגדים ומדדתי שמלה פשוטה, צמודה לגוף. הרגשתי הכי פצצה בעולם! אני עכשיו רק מחכה להזדמנות לצאת עם השמלה.